Image
Circle K sadarbības partneri
Image
Circle K sadarbības partneri
Sadarbības partneri
Mēs zinām, ka varam radīt pozitīvas pārmaiņas sociālajā un vides jomā arī caur mūsu partneriem un piegādātājiem. Tāpēc mums ir ļoti svarīgi, lai ikviens, ar ko sadarbojamies, rīkojas atbildīgi un lai mums ir vienas vērtības. Lai to kontrolētu un ievērotu, mēs izmantojam Circle K Sadarbības partneru deklarāciju.

Sadarbības partneru deklarācija nosaka mūsu prasības un nodrošina, ka visi sadarbības partneri ievēro starptautiskos tiesību aktus un godpilnas uzņēmējdarbības standartus. Šis dokuments nosaka arī tādus jautājumus kā ilgtspēja, darba tiesības un apstākļi, cilvēktiesības, korupcijas apkarošana un darbības pret neatbilstošu uzņēmējdarbības praksi.

Mūsu galvenie uzstādījumi sadarbībai, lai realizētu ilgtspējas stratēģijas mērķus:

  • Sadarboties ar partneriem, ar kuriem mums ir vienādas vērtības
  • Pārvaldīt piegādes ķēdes un kontrolēt to ietekmi
  • Veidot caurskatāmu sadarbību un ziņot par mūsu rīcību visām iesaistītajām pusēm
Image
ecovadis

Papildus Sadarbības partneru deklarācijai mēs sadarbojamies ar EcoVadis – trešās puses partneri, ekspertu uzņēmumu ilgtspējas attīstībā un novērtēšanā. Pirms katras jaunas sadarbības uzsākšanas visiem mūsu partneriem tiek veikts neatkarīgs novērtējums par atbilstību tādās jomās kā cilvēktiesību un ētikas ievērošana un darbības ietekme uz vidi.