Image
Circle K EXTRA Club lojalitātes programma
Image
Circle K EXTRA Club lojalitātes programma
Laipni lūdzam klubā!

Piesakies un saņem uzņēmumu darbinieku atlaidi!

Lai saņemtu uzņēmuma darbinieku atlaidi, Tev ir jāveic 2 soļi.
  1. Reģistrējies EXTRA Club lojalitātes programmā.
  2. Piesakies uzņēmuma darbinieku atlaidei.

Ja neesi EXTRA programmas dalībnieks vai arī neesi pabeidzis relgistrēšanos programmā, Tev jāveic pirmais solis. Ja esi jau reģistrējies EXTRA CLUB lojalitātes programmā, pārej pie otrā soļa.

1. Reģistrējies

EXTRA Club lojalitātes programmai

2. Piesakies

un saņem uzņēmuma darbinieku atlaides

Kluba biedriem vienmēr izdevīgāk

Circle K EXTRA Club lojalitātes programmas dalībnieki iegūst vērtīgas priekšrocības un īpaši izdevīgus piedāvājumus. Ja vēl neesi kluba biedrs, ir īstais brīdis pievienoties – tas ir viegli, bez maksas, un reģistrācijai vari izmantot arī jebkuru bankas karti.

EXTRA Club lojalitātes programmas priekšrocības

Image
Degvielas sūkņi

Atlaide degvielai

Lojalitātes programmas biedriem mūsu kvalitatīvā miles degviela vienmēr ar atlaidi 2,5 c/l, bet īpašajās akcijās – vēl izdevīgāk!
Image
Automazgātava

20% atlaide automazgāšanai

Tīrs auto jebkuros laika apstākļos – mazgā ātri, ērti un kvalitatīvi! Visiem EXTRA Club biedriem 20% atlaide jebkurai programmai automātiskajās mazgātavās. Piedāvājums nav spēkā pašapkalpošanās mazgātavās.
Image
Kafijas krūze ar melnu kafiju

Katra 7. kafija dāvanā

Baudi ikdienā mūsu gardo kafiju un katru 7. – saņem dāvanā! Piedāvājums attiecas uz jebkuru L izmēra karsto dzērienu un ir spēkā vienu mēnesi no tā izveidošanas brīža.
Image
Mūsu gardie ēdieni

Katra 7. maltīte dāvanā

Nobaudi sešas gardas maltītes no mūsu plašā ēdienu klāsta un katru 7. – saņem dāvanā! Piedāvājums spēkā, pērkot jebkuru uz vietas pagatavotu ēdienu (izņemot smalkmaizītes), un ir spēkā vienu mēnesi no tā izveidošanas brīža.
Image
Aukstie uz vietas gatavotie dzērieni

Katrs 7. dzēriens dāvanā

Gardie uz vietas pagatavotie aukstie dzērieni EXTRA Club biedriem īpaši izdevīgi! Palutini sevi ar saldējuma kokteili vai uzņem vitamīnus ar svaigi spiestu apelsīnu sulu. Katrs 7. dzēriens dāvanā. Kupons derīgs vienu mēnesi no tā izveidošanas brīža.
Image
Circle K stacija

Dāvana tavā dzimšanas dienā

Kluba biedri, kas profilā norādījuši savu dzimšanas dienu, svētku mēnesī var saņemt vienu no divām dāvanām: kafiju + hotdogu ar 50% atlaidi vai papildu –3 c/l atlaidi miles degvielai.
Image
EXTRA club bankas karte

EXTRA Club priekšrocības ar bankas karti

Piesaisti savam kontam līdz piecām bankas kartēm un EXTRA Club kartes vietā izmanto savu norēķinu karti. Kontam vari piesaistīt arī tuvinieku bankas kartes. Ieej EXTRA Club profilā sadaļā “Labot profilu” vai lietotnē izvēloties “Lojalitātes kartes".
Image
Cirlce K mobilā lietotne

Circle K mobilā lietotne

Izmantojot mobilo lietotni, tu savā telefonā vienmēr varēsi ērti un ātri piekļūt savam EXTRA Club profilam, aplūkot pirkumu statistiku, uzzināt visas aktuālās priekšrocības un atjaunot bankas kartes informāciju.