Image
Lojalitātes programma
Image
Circle K extra
Lojalitātes programma

Piesakies un saņem uzņēmumu darbinieku atlaidi!

Lai saņemtu uzņēmuma darbinieku atlaidi, Tev ir jāveic 2 soļi.
  1. Reģistrējies Circle K EXTRA lojalitātes programmā.
  2. Piesakies uzņēmuma darbinieku atlaidei.

Ja neesi Circle K EXTRA  programmas dalībnieks vai arī neesi pabeidzis relgistrēšanos programmā, Tev jāveic pirmais solis. Ja esi jau reģistrējies Circle K EXTRA  lojalitātes programmā, pārej pie otrā soļa.

1. Reģistrējies

Circle K EXTRA  lojalitātes programmai

2. Piesakies

un saņem uzņēmuma darbinieku atlaides

Iegūsti vairāk

Circle K EXTRA lojalitātes programmas dalībnieki iegūst vērtīgas priekšrocības un īpaši izdevīgus piedāvājumus. Ja vēl neesi kluba biedrs, ir īstais brīdis pievienoties – tas ir viegli, bez maksas, un reģistrācijai vari izmantot arī jebkuru bankas karti.

Circle K EXTRA lojalitātes programmas priekšrocības

Image
Degviela miles

Atlaide degvielai

Lojalitātes programmas biedriem mūsu kvalitatīvā miles degviela vienmēr ar atlaidi 2,5 c/l, bet īpašajās akcijās – vēl izdevīgāk!

Image
Autoamzgātava

20% atlaide automazgāšanai

Tīrs auto jebkuros laika apstākļos – mazgā ātri, ērti un kvalitatīvi! Visiem Circle K EXTRA biedriem 20% atlaide jebkurai programmai automātiskajās mazgātavās. Piedāvājums nav spēkā pašapkalpošanās mazgātavās.

Image
Kafija

Katra 7. kafija dāvanā

Baudi ikdienā mūsu gardo kafiju un katru 7. – saņem dāvanā! Piedāvājums attiecas uz jebkuru L izmēra karsto dzērienu un ir spēkā vienu mēnesi no tā izveidošanas brīža.

Image
Aukstie dzērieni

Katrs 7. dzēriens dāvanā

Gardie uz vietas pagatavotie aukstie dzērieni EXTRA Club biedriem īpaši izdevīgi!
Palutini sevi ar saldējuma kokteili vai uzņem vitamīnus ar svaigi spiestu apelsīnu sulu. Katrs 7. dzēriens dāvanā. Kupons derīgs vienu mēnesi no tā izveidošanas brīža.

Image
Extra

Dāvana tavā dzimšanas dienā

Kluba biedri, kas profilā norādījuši savu dzimšanas dienu, svētku mēnesī var saņemt vienu no divām dāvanām: kafiju + hotdogu ar 50% atlaidi vai papildu –3 c/l atlaidi miles degvielai.

Image
Circle K karte

Pievienojies arī ar bankas karti

Piesaisti savam kontam bankas karti un Circle K EXTRA kartes vietā izmanto savu norēķinu karti vai viedierīci, kura atbalsta norēķinus. Ieej Circle K EXTRA profilā sadaļā “Labot profilu” vai lietotnē “Lojalitātes kartes".

Image
Circle K aplikācija

Circle K mobilā lietotne

Izmantojot mobilo lietotni, tu savā telefonā vienmēr varēsi ērti un ātri piekļūt savam Circle K EXTRA profilam, aplūkot pirkumu statistiku, uzzināt visas aktuālās priekšrocības un atjaunot bankas kartes informāciju.

Lejupielādē Circle K lietotni App Store

vai Google Play