Image
Kafija
Image
Kafija

GODA ĢIMENĒM – VĒL IZDEVĪGĀK

Lepojamies ar Latvijas kuplākajām ģimenēm un radām tām ērtāku ikdienu! Lai saņemtu īpašos ģimeņu piedāvājumus, Tev ir jābūt gan apliecības “Goda ģimene” īpašniekam, gan Circle K EXTRA programmas dalībniekam.

Ja neesi EXTRA programmas dalībnieks, aicinām ērti un ātri reģistrēties ar savu tālruņa numuru. Savukārt, ja esi jau reģistrējies Circle K EXTRA lojalitātes programmā, bet neesi piesaistījis “Goda ģimenes” apliecību Circle K EXTRA kontam, to pavisam vienkārši izdarīt otrajā reģistrācijas solī.

1. Reģistrējies

Circle K EXTRA lojalitātes programmai

2. Piesakies

Goda ģimenes priekšrocībām

Viss ceļā lieliem un maziem!

Parūpēsimies, lai Tev, dodoties ceļā kopā ar ģimeni, būtu izdevīgi un garšīgi piedāvājumi. Lai saņemtu īpašos piedāvājumus mūsu uzpildes stacijās visā Latvijā, Tev atliks vien pirkuma brīdī aktivizēt savam EXTRA kontam piesaistīto karti!

Īpašie piedāvājumi Latvijas Goda ģimenēm

Image
atlaide degvielai

Atlaide degvielai

Kvalitatīvā miles un milesPLUS degviela jaudīgiem ģimenes braucieniem! Uzpildi ģimenes auto - jebkurai degvielai atlaide - 6c/l. Atlaides nesummējas.

Image
atlaide automazgasanai

Atlaide automazgāšanai

Ceļā ar spīdošu, tīru auto! Saņem 30% atlaidi jebkurai programmai automātiskajās mazgātavās.

Image
atlaide komplektiem

Atlaide bērnu komplektiem

Garda maltīte mazākajiem ceļabiedriem - 20% atlaide bērnu komplektiem. Izvēlies EuroDog, vistas nagetus vai frī kartupeļus komplektā ar dzērienu un gardumu Kinder Surprise.

Image
atlaide dzerieniem

Atlaide karstajiem dzērieniem

Mūsu gardie un uz vietas pagatavotie dzērieni ar 15% atlaidi! Enerģija Tavam un ģimenes izbraucienam!

Circle K mobilā lietotne

Vai zināji - izmantojot mobilo lietotni, Tu savā telefonā vienmēr varēsi ērti un ātri piekļūt savam Circle K EXTRA profilam. Tādējādi varēsi ne tikai aplūkot pirkumu statistiku un atjaunot bankas kartes informāciju, bet arī ērti pārskatīt savus Goda ģimenes īpašos piedāvājumus!

Piedāvājumu saņemšanai - EXTRA karte

Īpašos piedāvājumus Goda ģimenēm saņemsi, aktivizējot Circle K EXTRA kontam piesaistīto karti, nevis apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) – tā DUS darbiniekiem nav jāuzrāda. Atlaide stāsies spēkā no brīža, kad saņemsi apstiprinājuma e-pastu par veiksmīgu reģistrēšanos. Ņem vērā – Goda ģimenes piedāvājumi nesummējas ar citām Circle K EXTRA atlaidēm.