Image
Sponge Bob uzlīmju kampaņa
Image
Sponge Bob uzlīmju kampaņa

Circle K stacijās ieradušies Sūklis Bobs Kvadrātbiksis un draugi!

Kurš gan nepazīst Sūkli Bobu Kvadrātbiksi, jūras zvaigzni Patriku, Krabja kungu un citus zemūdens draugus, kas mitinās Bikini dzelmē! Ar viņiem kopā nekad un nekur nav garlaicīgi, tāpēc tos droši var ņemt līdzi ceļā vai ieturēt patīkamu maltīti viņu kompānijā. 

Līdz 21. oktobrim uzpildi degvielu un iepērcies Circle K, krāj uzlīmes par katriem iztērētajiem 10 EUR un iepriecini bērnus ar kādu no Sūkļa Boba Kvadrātbikša komplekta precēm! Lai bērniem vēl lielāks prieks un Tev vēl izdevīgāk, pērkot bērnu maltītes komplektu, uzreiz saņem vienu akcijas uzlīmi.

Daļa no šajā kampaņā iegūtajiem ienākumiem tiks ziedota labdarības organizācijai, kas rūpējas par pasaules okeānu tīrību.

 • Akcijas noteikumi

  1.  Par katriem 10 EUR, kas iztērēti par pirkumu Circle K veikalā vai pilna servisa DUS visā Latvijā, saņem vienu akcijas uzlīmi. Par pirkumu 20 EUR vērtībā attiecīgi saņem divas uzlīmes utt. Pērkot Bērnu komplektu, saņem vienu akcijas uzlīmi.
  2. Ja iegādātās degvielas apjoms vienā pirkuma reizē ir 100 l vai vairāk, par pirkumu 40 EUR vērtībā saņem vienu uzlīmi, par pirkumu 60 EUR vērtībā attiecīgi saņem divas uzlīmes utt.
  3. Lai iegādātos kādu no akcijas precēm par īpašo cenu, jāsakrāj 8 uzlīmes. Ielīmē tās šajā grāmatiņā, sakrāj tās nepieciešamajā apjomā un uzrādi pie kases, lai iegādātos kādu no akcijas precēm par norādīto cenu jebkurā pilna Circle K DUS visā Latvijā. Lai saņemtu vienu akcijas glāzi bez maksas, jāsakrāj 20 uzlīmes. Ielīmē tās šajā grāmatiņā, sakrāj tās nepieciešamajā apjomā un iesniedz pie kases jebkurā pilna servisa Circle K DUS visā Latvijā.
  4.  Izsniedzamo uzlīmju skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas čekā (ieskaitot atlaides un PVN).
  5. Uzlīmes tiek izsniegtas tikai kopā ar čeku tā izsniegšanas brīdī.
  6. Ja maksājumu esi veicis āra maksājuma terminālī pie degvielas sūkņa vai automazgātavas iebrauktuves, uzlīmes vari saņemt, uzreiz dodoties pie kases un uzrādot pārdevējam termināļa izdoto čeku.
  7. Uzlīmes netiek piešķirtas par pirkumiem, kas veikti automātiskajās uzpildes stacijās Circle K.
  8. Uzlīmes var līmēt tikai oriģinālajās uzlīmju grāmatiņās. Citas formas un izmēra grāmatiņas akcijas preču iegādei nav derīgas.
  9. Akcijai derīgas tikai uzlīmes, kas izdotas šīs akcijas laikā.
  10. Jebkurš dalībnieks akcijā drīkst piedalīties vairākkārt.
  11. Akcijas stendā izvietotie preču paraugi netiek pārdoti.
  12. Uzlīmju akcijas preces ir pieejamas ierobežotā daudzumā. Akcija ir spēkā, kamēr preces ir veikalā.
  13. Eksponēto preču paraugu izskats (piemēram, krāsa) var atšķirties no izsniedzamās preces.
  14. Akcijas uzlīmes tiek izsniegtas no 10.08.2020. līdz 21.10.2020.
  15. Akcijas uzlīmes iespējams apmainīt pret precēm līdz 04.11.2020. (ieskaitot).

  Uzzini vairāk Circle K degvielas uzpildes stacijās.
  Attēliem ir ilustratīva nozīme.