Image
labo nodomu kruze
Image
labo nodomu kruze

Kafija ar labu nodomu garšo vēl labāk!

Baudi krūzīti gardas kafijas un piešķir savai kafijas pauzei pievienoto vērtību – izvēlies karsto dzērienu LABO NODOMU KRŪZĒ, lai kopā ar mums sniegtu atbalstu grūtībās nonākušajiem Latvijas jauniešiem, kuriem ikdienā palīdzīgu roku sniedz biedrība OPEN Radošie Centri.

Pērkot kafiju LABO NODOMU KRŪZĒ, Tu ziedo 10 centus un tik pat ziedosim arī mēs. No katras kafijas krūzītes kopā 20 centi tiks izlietoti biedrības OPEN Radošie Centri atbalstam, lai atvieglotu jauniešu ikdienu un nodrošinātu sadzīvei nepieciešamo.

Kas ir OPEN Radošie Centri?
 

Biedrība sniedz patvērumu un atbalstu jauniešiem, kuri nonākuši grūtībās un savā ikdienā saskaras ar problēmsituācijām ģimenē, mājās cieš no fiziskas un emocionālas vardarbības vai vienkārši cīnās par iespēju nakšņot siltumā, nepalikt bez pajumtes, parūpēties par sevi un iegūt izglītību.

OPEN Radošie Centri un biedrības vadītājs Edijs Klaišis sniedz jauniešiem tik nepieciešamo atbalstu, patvērumu, palīdzību un galvenais – arī draudzību. Visā Latvijā jauniešiem tiek radīta piederības un kopības sajūta, kā arī vide fiziskām un radošām aktivitātēm.

Kā iesaistīties akcijā?
 

  • Iegādājies kafiju īpašā dizaina labo nodomu krūzē
    Tas ir pavisam vienkārši – izvēlies mūsu īpašā dizaina “Labo nodomu krūzi”. No veiktā pirkuma 10 centus jauniešiem ziedosi Tu, savukārt vēl 10 centus ziedosim mēs. Tādējādi no vienas kafijas krūzītes OPEN Radošie Centri saņems 20 centu ziedojumu.
  • Veic ziedojumu kasē
    Skaidras un bezskaidras naudas ziedojumu vari veikt arī mūsu tirdzniecības vietās pie kases, informējot pārdevēju.

Kādu atbalstu sniegs Tavs ziedojums?
 

Mūsu kopīgiem spēkiem saziedotais finansiālais atbalsts ļaus OPEN Radošajiem Centriem parūpēties par ikdienā ļoti nepieciešamajām precēm, piemēram, pārtiku, apģērbu, higiēnas precēm u.c.
Tiekamies uz krūzīti kafijas ar labu nodomu garšu!

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies

Uzzini vairāk un saskati iespēju sniegt atbalstu OPEN Radošajiem Centriem arī personīgi: www.openrc.lv