Image
Circle K darbs pie mums
Image
Circle K darbs pie mums
Image
Circle K Maija

Parunā ar Maiju

Par darba uzsākšanu pie mums.

Pievienojies Circle K!

Mūsu darbības pamatā ir cilvēks. Rūpes par mūsu lieliskajiem kolēģiem un klientiem, cieņpilnu un iekļaujošu darba vidi un sabiedrību, kā arī nākamajām paaudzēm, nerimstoši meklējot ilgtspējīgus risinājumus zaļākai rītdienai.

Mēs esam cilvēcīgs darba devējs, kas sniedz saviem darbiniekiem ne tikai darbavietu, labu atalgojumu, iespēju apvienot darba grafiku ar laiku sev un izdevīgus bonusus, bet arī iespēju katram atrast savu potenciālu un augt vidē, kurā valda pozitīva enerģija, kas ļaus to piepildīt.

Mūsu darbinieku sirsnīgā attieksme un smaidi ir kļuvuši gluži vai leģendāri. Un tas nav velti – aiz šiem smaidiem slēpjas tādi bonusi, kurus patiesi sapratīsi tad, kad būsi viens no mums.

Image
Vakances Circle K

Neatradi piemērotu vakanci? Raksti: lv_vakances@circlekeurope.com

Image
darbinieki instagram

Tie esam mēs! Iepazīsimies?

Seko mums Instagram @circlekcilveki un uzzini vairāk par to, kā ir būt daļai no Circle K plašās komandas!

Image
Plašs tīkls

Circle K ir vairāk nekā 84 tirdzniecības vietas visā Latvijā

Image
Kolektīvs

Vairāk nekā 700 cilvēki izvēlējušies Circle K kā savu darba vietu

Image
Top darba devējs

Circle K ir TOP darba devējs tirdzniecības sektorā 9 gadus pēc kārtas

Mūsu darbinieki ir mūsu prioritāte. Ikdienā rūpējamies, lai ikviens justos novērtēts un cienīts savā darba vietā, nodrošinot drošu un iekļaujošu darba vidi. Mūsu iekšējā kultūra ļauj cilvēkiem kopā augt un sasniegt savu potenciālu.

Uzņēmumā veicinām taisnīgu interešu pārstāvību, vienlīdzīgas iespējas un konkurētspējīgu atalgojumu visos karjeras posmos. Mēs atbalstām drosmīgas sarunas, veicam apmācības, lai novērstu dažādu aizspriedumu rašanos un dalāmies mūsu pieredzē.

Kas Tevi interesē?

Image
Darbs stacijās


Darbs stacijās

Image


Darbs birojā