Image
Circle K Saki Paldies
Image
Circle K saki PAL_DIES
Šī akcija ir noslēgusies. Paldies, ka atbalsti ikdienas varoņus!

Ārkārtas stāvokļa laikā mēs esam pasnieguši vairāk nekā 78 tūkstošus bezmaksas karsto dzērienu operatīvo dienestu darbiniekiem, kas rūpējas par mūsu visu veselību un drošību. Taču zinām, ka ne tikai viņi šajā laikā ir pelnījuši īpašu PALDIES.

Aicinām ikvienu pateikt piecus personīgus PALDIES un nosūtīt dāvanu no Circle K – ģimenei, draugam, kaimiņam, skolotājam, piegādes kurjeram, veikala pārdevējam, sev pašam vai ikvienam citam, kurš to no sirds ir pelnījis.

PALDIES dāvanā iespējams pēc izvēles saņemt bezmaksas:

 • L izmēra karsto dzērienu;
 • mazo uz vietas cepto pekanriekstu smalkmaizīti;
 • Circle K želejkonfektes (150 g, 3 veidi);
 • dabīgais minerālūdens 'Re:Fresh Natural 0,765 l par brīvu

Kā nosūtīt savu PALDIES?

 1. Atver datora vai telefona pārlūkā saiti: https://circlekthanks.eu/lv
 2. Spied pogu “Saki PALDIES”.
 3. Sūti ziņu vai nokopē to savā telefonā un nosūti kā īsziņu, e-pastu vai citā sev ērtā veidā.

Kā saņemt dāvanu Circle K stacijā?

 1. Atver saņemto saiti un ievadi savu telefona numuru.
 2. Tu saņemsi īsziņu no Circle K ar dāvanas kuponu.
 3. Dodies uz Circle K staciju un izvēlies kādu no dāvanām.
 4. Spied “Saņemt dāvanu” un 5 minūšu laikā uzrādi ziņu mūsu pārdevējam pie kases.
 5. Baudi savu PALDIES, ko no sirds esi pelnījis!

Svarīgi!

 • Lai saņemtu dāvanu, tās saņēmējam ir jābūt Latvijā reģistrētam mobilā telefona numuram ar interneta pieslēgumu.
 • Tu vari saņemt tikai vienu PALDIES trīs dienu laikā – kamēr viens PALDIES dāvanas kupons ir aktīvs, citus aktivizēt nav iespējams.

Šī akcija tiek rīkota, lai iepriecinātu un pateiktos visiem tiem, kas rīkojušies pašaizliedzīgi un atbalstījuši cits citu, tāpēc izmanto izdevību un pasaki PALDIES tiem, kas to patiesi ir pelnījuši.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Saki PAL-DIES: kas tas ir?

  Ārkārtas stāvokļa laikā mēs dāvinām bezmaksas karsto dzērienu operatīvo dienestu darbiniekiem, kas rūpējas par mūsu visu veselību un drošību. Taču zinām, ka ne tikai viņi šajā laikā ir pelnījuši īpašu PALDIES. Mums katram ir savs PALDIES, ko pateikt kādam, kurš sniedzis atbalstu mirklī, kad tas bijis visvairāk nepieciešams.

  Tāpēc aicinām ikvienu pateikt personīgus PALDIES un nosūtīt dāvanu no Circle K – ģimenei, draugam, kaimiņam, skolotājam, piegādes kurjeram, veikala pārdevējam, sev pašam vai ikvienam citam, kurš to no sirds ir pelnījis.

  Lai saņemtu dāvanu, tās saņēmējam ir jābūt Latvijā reģistrētam mobilā telefona numuram ar piekļuvi internetam.

 • Kādu dāvanu var nosūtīt?

  Cilvēks, kam tu nosūtīsi personisku PALDIES, iegūs pieeju dāvanas kuponam, kuru iespējams apmainīt ikvienā Circle K tirdzniecības vietā Latvijā, pēc izvēles saņemot bezmaksas: L izmēra jebkuru karsto dzērienu, Re:Fresh Natural 0,765 l dabīgo minerālūdeni, želejkonfektes Circle K 150 g, 3 veidi vai uz vietas ceptu mazo pekanriekstu smalkmaizīti.

 • Kā tas darbojas?

  Vienkārši nokopē saiti un nosūti to kādam, kuram vēlies pateikt īpašu PALDIES par atbalstu šajā izaicinājumiem pilnajā laikā. Tu vari nosūtīt to īsziņā, e-pastā vai citā sev ērtā saziņas platformā. Kad saņēmējs atvērs saiti, viņam būs jāievada savs telefona numurs, uz kuru mēs nosūtīsim informāciju par dāvanas saņemšanu.

  Tu vari nosūtīt PALDIES cilvēkiem, kurus vēlies iepriecināt, vai arī izlietot dāvanu pats.

  Svarīgi – dāvanas kupons ir lietojams 1 (vienu) reizi un derīgs 3 (trīs) dienas. Derīguma termiņš ir automātisks un norādīts elektroniskajā kuponā. Kuponu iespējams apmainīt pret dāvanu ikvienā Circle K tirdzniecības vietā Latvijā.

 • Kādi ir dāvanas saņemšanas nosacījumi?

  PALDIES dāvanu var saņemt ikviens ar Latvijā reģistrētu mobilā telefona numuru ar piekļuvi internetam. Kuponu pret dāvanu iespējams apmainīt visās Circle K tirdzniecības vietās Latvijā 3 (trīs) dienu laikā no saņemšanas brīža. Kuponu nevar apmainīt pret naudu, un tas nedarbojas kopā ar citiem piedāvājumiem.

 • Ko darīt, ja es neesmu saņēmis īsziņu ar informāciju par dāvanas saņemšanu?

  Atvainojamies par radušos situāciju. Ievadi savu telefona numuru saņemtajā saitē vēlreiz. Ja īsziņa joprojām nepienāk, sazinies ar mūsu klientu servisu, zvanot uz diennakts bezmaksas telefona numuru 80009005, un mēs parūpēsimies, lai viss notiktu, kā vajag.

 • Ko darīt, ja es nevaru nospiest “Saņemt dāvanu”, kad atrodos Circle K stacijā?

  Tas var notikt, ja konkrētajā vietā ir slikts interneta savienojums. Lai saņemtu dāvanu, pārliecinies, ka interneta savienojums ir stabils. Ja tik un tā neizdodas nospiest pogu “Saņemt dāvanu”, sazinies ar mūsu klientu servisu, zvanot uz diennakts bezmaksas telefona numuru 80009005, un mēs parūpēsimies, lai viss notiktu, kā vajag.

 • Ko darīt, ja Circle K nav tās dāvanas, kuru vēlos

  Dāvanu piedāvājumā esam iekļāvuši klientu iecienītākos produktus, kas pieejami visās mūsu tirdzniecības vietās, taču, iespējams, tieši kārotā dāvana īslaicīgi konkrētajā stacijā ir beigusies. Tādā gadījumā vari izvēlēties to, kura stacijā ir, vai arī doties uz citu Circle K.

 • Vai es varu saņemt dāvanu, kuras nav piedāvāto sarakstā?

  Nē. Kuponu nav iespējams apmainīt pret naudu vai precēm, kas nav norādītas dāvanu sarakstā.

 • Kur tiks izmantots mans telefona numurs?

  Mēs ar rūpību un augstāko piesardzību izturamies pret personiskajiem datiem un nenododam tās trešajām pusēm. Ja tu esi piekritis no Circle K saņemt informāciju un īpašos piedāvājumus, tad telefona numuru mēs izmantosim, lai nosūtītu tev mūsu jaunumus. Ja neesi piekritis, tad telefona numurs tiks izmantots, tikai lai nosūtītu ziņas saistībā ar SAKI PAL-DIES akciju.

 • Vai dāvanas kuponu var saņemt citās lietotnēs?

  Lai saņemtu īsziņu ar dāvanas kuponu, telefona numuram ir jābūt iespējai saņemt standarta mobilo telefonu īsziņas (SMS). Citās lietotnēs šo kuponu saņemt nebūs iespējams.

 • Neatradi atbildi uz savu jautājumu?

  Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazinies ar Circle K klientu servisu, zvanot uz diennakts bezmaksas telefona numuru: 80009005.

Akcijas noteikumi

 • Iepazīsties ar noteikumiem

  Noteikumi un nosacījumi
  1. Akciju nodrošina SIA „Circle K Latvia” (uzņēmuma reģistrācijas numurs: 40003064094, juridiskā adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija), turpmāk – Circle K.
  2. Akcija norisinās no 08.05.2020. līdz brīdim, kad visas spēlē paredzētās dāvanas būs izdalītas, bet ne vēlā kā līdz 19.06.2020.
  3. Akcija norisinās visā Latvijas Republikā.
  4. Lai pieteiktos dalībai un iegūtu plašāku informāciju par akciju, izmantojiet tiešo saiti: https://circlekthanks.eu/lv
  5. Akcijas periodā ienākot 4.punktā minētajā saitē un piereģistrējoties ar savu telefona numuru, katrs, kas vēlas varēs nosūtīt piecas bezmaksas pateicības dāvanas uz jebkuru citu Latvijas Republikā reģistrētu mobilā telefona numuru. Lai dāvanu kādam nosūtītu, jānokopē aktīvā saite un jānosūta to uz citu tālruņa numuru tai personai, kurai vēlas nosūtīt dāvanu. Aktīvo saiti var nosūtīt  īsziņā, e-pastā vai citā sev ērtā saziņas platformā. Lai saņemtu dāvanu, personai, kurai dāvana tiek nosūtīta, ir jābūt Latvijā reģistrētam mobilā telefona numuram ar piekļuvi internetam. Kad dāvanas saņēmējs atvērs saiti, viņam jāievada savs telefona numurs, uz kuru Circle K nosūtīs informāciju SMS veidā par dāvanas saņemšanu. Dāvanas saņemšanas brīdī, atrodoties Circle K stacijā, jāaktivizē saņemtā aktīvā saite, kas atrodama Circle K sūtītajā īsziņā. Saiti aktivizējot, tā būs spēkā tikai 5 (piecas) minūtes.
  6. Akcijas produkti, kurus iespējams saņemt dāvanā:
  6.1. Mazā, uz vietas ceptā smalkmaizīte - pekanriekstu par brīvu
  6.2. Jebkurš karstais L izmēra dzēriens par brīvu
  6.3. Želejkonfektes K 150 G par brīvu, 3 veidi
  6.4. Dabīgais minerālūdens 'Re:Fresh Natural 0,765 l par brīvu
  7. Lai piedalītos akcijā, nav nepieciešams veikt pirkumu vai maksāt dalības maksu. Kopskaitā ir 100 000 dāvanu kuponi.
  8. Dāvanas saņēmējs var atprečot vienu dāvanu septiņu dienu laikā. Akcijā nav iespējams atprečot jaunu dāvanu, kamēr pirmajai saņemtajai dāvanai nav beidzies septiņu dienu termiņš.
  9. Circle K neuzņemas atbildību par pieteikumiem, kas jebkādu (t.sk. tehnisku) iemeslu dēļ nav pieņemti. Lai veiksmīgi piedalītos akcijā, Circle K iesaka izmantot tikai jaunākās un atjaunotās iOS un Android bāzes viedtālruņu programmu versijas. Akcija netiek atbalstīta uz telefoniem, kas nav viedtālruņi (nav pieejams internets un skārienjūtīgs ekrāns).
  10. Circle K patur tiesības jebkurā brīdī un laiku pa laikam bez iepriekšēja paziņojuma veikt izmaiņas šīs akcijas noteikumos, kā arī uz laiku vai pavisam pārtraukt šo akciju (tostarp, bez ierobežojumiem, ja ir notikusi krāpšana, vai arī ir radušās aizdomas par iespējamu krāpšanu).
  11. Circle K nav atbildīgs par neprecīzu informāciju, kas saistīta ar dāvanām, ko dalībniekam sniegusi jebkura ar šo konkursu saistīta trešā puse.
  12. Dāvanas nav iespējams apmainīt pret naudu vai citām precēm, kas nav norādītas dāvanu sarakstā. Saņemtā dāvanas aktīvā saite nav nododama citām personām. Ja dāvanas nav pieejamas, uzņēmumam ir tiesības bez iepriekšēja paziņojuma jebkuru dāvanu aizstāt ar līdzvērtīgu preci. Ja kāda no dāvanām nav pieejama vari izvēlēties to, kura stacijā ir pieejama vai arī doties uz nākamo tuvāko Circle K staciju.
  13. Dāvanas saņēmējs uz savu telefona numuru uzreiz saņems īsziņu ar saiti uz dāvanu. Dāvanas saņēmējs var veikt pats izvēli starp pieejamajam dāvanām, kuru vēlas atprečot. Atvērta aktīvā saite būs jāuzrāda Circle K DUS darbiniekam. Dāvanas būs iespēja saņemt Circle K DUS līdz brīdim, kad viss paredzētais dāvanu skaits būs atprečots vai kamēr Circle K nepaziņo citādā. Ja saņēmējs neizņem balvu 7 dienu laikā, Circle K patur tiesības dāvanu atsavināt no saņēmēja un ievietot to atpakaļ akcijā.
  14. Akciju un šos noteikumus regulē Latvijas tiesību akti, un jebkuru strīdu izskatīšana notiek Latvijas tiesā.
  15. Akcijas dalībnieku personas dati tiks izmantoti tikai saskaņā ar spēkā esošo ES datu aizsardzības regulējumu (VDAR) un tie netiks izpausti trešajām pusēm bez dalībnieka iepriekšējas atļaujas. Datu drošu apstrādi veic BrandMobile Aps, Strandvejen 64D, 2900 Hellerup (uzņēmuma reģ. Nr. 36563508), Dānijā. Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem, lūdzu, dodaties uz saiti: https://id.circlekeurope.com/customer/#/
  16. Dalībnieki piekrīt, ka SIA „Circle K Latvia” var lūgt iesniegt un apstrādāt akcijas lietotāju tālruņa numurus. Tālruņa numuri tiks izmantoti kā dalībnieku reģistrācijas numurs akcijai, kā arī, lai nodrošinātu dāvanas saņemšanu. Visu dalībnieku tālruņa numuri tiks dzēsti 30 kalendāro dienu laikā pēc akcijas noslēguma. Plašākai informācijai par personas datu apstrādi lūdzam iepazīties ar Circle K Privātuma paziņojumu: https://www.circlek.lv/lv_LV/pg1334110874289/Priv%C4%81tuma_pazinojums.html
  17. Dalībnieks piekrīt, ka SIA “Circle K Latvia” kopā ar tālruņa numuru saglabās akcijas lietotāja ierīces IP adresi, kas nepieciešama, lai nodrošinātu iespējamo pretenziju izskatīšanu un samazinātu akcijas ļaunprātīgu izmantošanu.
  18. Ar akciju saistītie Circle K lēmumi ir galīgi, un nekāda sarakste attiecībā uz šiem lēmumiem netiks veikta.
  19. Akcijas organizators neatbild par:
  19.1. dalībnieku iespējamajiem izdevumiem, kas radušies, lietojot akciju;
  19.2. sekām, kas radušās nepareizas datu sniegšanas dēļ, vai citām dalībnieka vainas dēļ radušām neprecizitātēm;
  19.3. sekām, kas radušās ievadot reģistrācijas personīgos datus publiski pieejamās ierīcēs un ekrānos;
  19.4. tehniskām problēmām, kuras radušās tehniskās ierīcēs, no kuras tiek veikta reģistrācija, bojājumu vai interneta traucējumu dēļ;
  19.5. trešo personu vai subjektu kļūdām, nolaidību un darbībām, kuru dēļ rodas kavēšanās balvu saņemšanas vai spēles spēlēšanas laikā.
  19.6. organizatora un dalībnieka tiesības un pienākumi aprakstīti tikai šajos noteikumos, kā arī spēkā esošajos normatīvajos aktos. Visai informācijai par akciju, kas atrodama reklāmas materiālos, ir informatīvs raksturs.
  19.7. visas preču zīmes un citus elementus šajos materiālos aizsargā vispārīgie nosacījumi Par Preču zīmes un autortiesības intelektuālā īpašuma tiesībām, tie pieder SIA „Circle K Latvia” un tos nedrīkst izmantot bez rakstiskas SIA „Circle K Latvia” atļaujas. Neatļauta šādu materiālu izmantošana var būt pretrunā ar SIA „Circle K Latvia” vai trešo personu tiesībām.
  19.8. spēles lietotājs un/vai trešās personas nedrīkst ne pilnībā, ne daļēji pārveidot, kopēt, pavairot, izstādīt, atveidot vai kādā citādā veidā publicēt vai izplatīt SIA „Circle K Latvia” materiālu.
  19.9. akcijas Organizētājs patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma veikt izmaiņas akcijas noteikumos, lai nodrošinātu akcijas drošu un godīgu norisi. Akcijas noteikumu izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža spēlē – akcijas noteikumu sadaļā.
  20. Pieteikšanās dalībai akcijā uzskatāma par piekrišanu ievērot šos noteikumus un nosacījumus.
  Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Klientu servisu www.circlek.lv/klientuserviss