Circle K Latvia. Vadības grupas pārstāvji

Image
Circle K Sigitas Raila

Sigitas Raila, Izpilddirektors

Mērķtiecība, ass prāts un izteiktas līdera dotības ir īpašības, kas ļāvušas Sigitas karjerai attīstīties līdz Circle K Latvia vadītāja amatam. Guvis vairāk nekā 11 gadu pieredzi uzņēmumā – sākotnēji Circle K Lietuva, bet pēcāk – Circle K Ireland, pildot finanšu direktora pienākumus, Sigitas pievienojās Circle K Latvia komandai 2021. gada maijā. Viņa ikdiena paiet balansā starp dinamiskām darba gaitām, sportiskām aktivitātēm un ģimenes dzīvi – ar sievu Tatjanu un trīs bērniem. 

Image
Armands Žubulis

Armands Žubulis, Mazumtirdzniecības tīkla direktors

Panākumu atslēga - spēja katrā saskatīt unikālo un apvienot to lieliskā un iekļaujošā komandā, kurā valda sirsnība un cilvēcība. Viņš neatlaidīgi tiecas uz mērķi, izmantojot taktiku, kurā draudzīgs humors un prieks, ir tikpat svarīgs kā stratēģija un rīcības plāns. Tieši tāpēc Armands mums ir īpašs. Viņš spēj lielas lietas darīt šķietami viegli, un ceļā uz mērķi iedvesmot kolēģus visā plašajā DUS tīklā. Strauji pielāgoties mainīgajam, vienmēr koncentrējoties uz svarīgāko – cilvēku. Izvirzīt kolēģu, sadarbības partneru un klientu labbūtību, kā uzņēmuma panākumu stūrakmeni. Pasaule viennozīmīgi būtu labāka, ja būtu vairāk Armandu.

Image
Gatis Pavārs

Gatis Pavārs, Tirgus attīstības departamenta direktors

Stāv uz zemes ar abām kājām un nodrošina reālu un pragmātisku pieeju it visā. Viņš darbojas mazumtirdzniecībā kopš bērnības un izpratne par tās veiksmes receptēm ir daļa no viņa DNS. Ikdienā Gatis nerunā daudz, taču viņš jādzird, ja stāsts ir par jaunu produktu vai uzlaboto veikala plānojumu! Garšīgi sanāk. Citas dzīves kaisles ir teniss, makšķerēšana, meitas un dēla audzināšana.

Image
Jekaterina Leidmane

Jekaterina Leidmane, Biznesa atbalsta direktore

Kas svarīgāks: gudra stratēģija vai labi cilvēki? Viņai padodas sasniegt abus, jo prot gan atrast risinājumus pat ļoti sarežģītās situācijās, gan aiz katra biznesa lēmuma ieraudzīt cilvēkus. Ar iespaidīgu pieredzi visdažādāko uzņēmumu un dzīves situāciju cilvēku vadībā, taču savās vērtībās minimālisma kustības piekritēja. Taupa lietas, novērtējot dzīves doto un citu cilvēku darbu, taču netaupa emocijas. Ja smejas, tad no sirds, ja pārdzīvo, tad arī. Būs klāt un atrādīs pareizos vārdus tad, kad palīdzība tev visvairāk nepieciešama.

Image
Santa Sīpola

Santa Sīpola, Finanšu direktore

18 gados drosmīgi aizbrauca uz Angliju mācīties, pabeidza augstskolu, guva bagātīgu darba pieredzi finanšu jomā. Pēc 12 Londonā nodzīvotajiem  gadiem tik pat braši nolēma atgriezties mājās, jo ģimenes tuvums un dzimtenes pļavas šķita svarīgāk pār daudzsološo karjeru lielpilsētā. Santa ir viens no jaukākajiem cilvēkiem pasaulē. Viņa ir laipna, atvērta, izpalīdzīga, iejūtīga, ar izcilu humora sajūtu. Viņa ir apceļojusi lielu daļu mūsu planētas, daudz lasa, iet pārgājienos, labprāt pavada brīvdienas laukos ar savējiem un nemitīgi iegulda savā attīstībā. Pēc atgriešanās dzimtenē pabeigts EMBA Stokholmas skolā un gūta pieredze darbā Swedbank… un tagad mums, Circle K ir palaimējies ar vislabāko Finanšu Direktori.