Circle K Latvia. Vadības grupas pārstāvji

Image
Circle K Sigitas Raila

Sigitas Raila, Izpilddirektors

Mērķtiecība, ass prāts un izteiktas līdera dotības ir īpašības, kas ļāvušas Sigitas karjerai attīstīties līdz Circle K Latvia vadītāja amatam. Guvis vairāk nekā 11 gadu pieredzi uzņēmumā – sākotnēji Circle K Lietuva, bet pēcāk – Circle K Ireland, pildot finanšu direktora pienākumus, Sigitas pievienojās Circle K Latvia komandai 2021. gada maijā. Viņa ikdiena paiet balansā starp dinamiskām darba gaitām, sportiskām aktivitātēm un ģimenes dzīvi – ar sievu Tatjanu un trīs bērniem. 

Image
Viesturs Astičs

Viesturs Astičs, Mazumtirdzniecības tīkla direktors

Circle K Latvia leģenda, cilvēks, kuru citē un kura dalība sapulcē vai projektā ir kvalitātes garantija. Kāpēc? Izcilas analītiskas spējas un stratēģiska domāšana apvienojumā ar neticamo enerģijas līmeni, dziļu cilvēcīgumu un optimismu. Vēl - gādīgākais tētis un vīrs pasaulē, politisko tendenču un moderno tehnoloģiju pazinējs. Kā tas ir iespējams? Nezinu. Unikāls cilvēks un līderis ar lielo L.

Image
Gatis Pavārs

Gatis Pavārs, Veikala preču un pakalpojumu attīstības direktors

Stāv uz zemes ar abām kājām un nodrošina reālu un pragmātisku pieeju it visā. Viņš darbojas mazumtirdzniecībā kopš bērnības un izpratne par tās veiksmes receptēm ir daļa no viņa DNS. Ikdienā Gatis nerunā daudz, taču viņš jādzird, ja stāsts ir par jaunu produktu vai uzlaboto veikala plānojumu! Garšīgi sanāk. Citas dzīves kaisles ir teniss, makšķerēšana, meitas un dēla audzināšana.

Image
Alvis Ērglis

Alvis Ērglis, Pārdošanas direktors

Viņa stiprās puses ir fokuss un mērķtiecība apvienojumā ar elastīgu pieeju un spēju ieklausīties. Šīs šķietami nesavienojamas lietas ir viņa veiksmes atslēga. Ar Alvi ir ļoti viegli: tiešs, pragmātisks,  izpalīdzīgs, 90% laika smaida. Aiz muguras karjera sportā, darbs projektu vadībā IT jomā, panākumi marketingā un pārdošanā lielos Latvijas uzņēmumos. Trijos vārdos: izcils pārdošanas vadītājs.

Image
Jekaterina Leidmane

Jekaterina Leidmane, Biznesa atbalsta direktore

Kas svarīgāks: gudra stratēģija vai labi cilvēki? Viņai padodas sasniegt abus, jo prot gan atrast risinājumus pat ļoti sarežģītās situācijās, gan aiz katra biznesa lēmuma ieraudzīt cilvēkus. Ar iespaidīgu pieredzi visdažādāko uzņēmumu un dzīves situāciju cilvēku vadībā, taču savās vērtībās minimālisma kustības piekritēja. Taupa lietas, novērtējot dzīves doto un citu cilvēku darbu, taču netaupa emocijas. Ja smejas, tad no sirds, ja pārdzīvo, tad arī. Būs klāt un atrādīs pareizos vārdus tad, kad palīdzība tev visvairāk nepieciešama.

Image
Santa Sīpola

Santa Sīpola, Finanšu direktore

18 gados drosmīgi aizbrauca uz Angliju mācīties, pabeidza augstskolu, guva bagātīgu darba pieredzi finanšu jomā. Pēc 12 Londonā nodzīvotajiem  gadiem tik pat braši nolēma atgriezties mājās, jo ģimenes tuvums un dzimtenes pļavas šķita svarīgāk pār daudzsološo karjeru lielpilsētā. Santa ir viens no jaukākajiem cilvēkiem pasaulē. Viņa ir laipna, atvērta, izpalīdzīga, iejūtīga, ar izcilu humora sajūtu. Viņa ir apceļojusi lielu daļu mūsu planētas, daudz lasa, iet pārgājienos, labprāt pavada brīvdienas laukos ar savējiem un nemitīgi iegulda savā attīstībā. Pēc atgriešanās dzimtenē pabeigts EMBA Stokholmas skolā un gūta pieredze darbā Swedbank… un tagad mums, Circle K ir palaimējies ar vislabāko Finanšu Direktori.