Biežāk uzdotie jautājumi par Circle K darbību

Publicēts: 2020.gada 19.martā 16:45

 • Kādus drošības pasākumus veic Circle K, lai izvairītos no koronavīrusa infekcijas izplatīšanās veikalos?

  Mūsu komanda realizē piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu nevainojamu servisu un tīrību visā DUS tīklā un rūpētos par mūsu darbinieku un klientu veselību un drošību.

  Galvenie šobrīd veiktie piesardzības pasākumi:

  • visās DUS slēgta atpūtas zona;
  • kases zona ir norobežota, lai tiktu ievērota vismaz 2 metru distance;
  • tiek ieviesti arī plastikāta vairogi (aizsargstikli), kas norobežo pircējus no pārdevēja;
  • šajās dienās, kad Latvijā no ārzemēm atgriežas daudzi valstspiederīgie, tajās Circle K stacijās, kas atrodas lidostas “Rīga” un valsts robežas šķērsošanas vietu tuvumā, tiek stingri ierobežots vienlaicīgi veikalā esošo pircēju skaits;
  • ievērojot pārtikas drošību, uz vietas gatavotie ēdieni tiek gatavoti uz rūpīgi dezinficētām virsmām;
  • visi gatavie ēdieni, ieskaitot smalkmaizītes, tiek pārdoti tikai iepakojumā;
  • no kafijas, svaigi spiestās sulas un zupu pagatavošanas zonas ir noņemti vienreizlietojamie trauki un piederumi, kas pārvietoti nošķirti kases zonā, kā arī šobrīd nav pieejamas kafijas koplietošanas piedevas – sīrupi, izlejamie pieni, putukrējums, beramais kanēlis un šokolāde;
  • visā DUS teritorijā un veikalā ir izvietota informācija par drošības pasākumu ievērošanu un personīgo higiēnu;
  • visi mūsu darbinieki ir apmācīti un ievēro augstākās sanitārās un higiēnas prasības, kas paredz regulāru roku mazgāšanu un dezinfekciju un aizsargcimdu lietošanu;
  • papildus noteiktajām higiēnas un sanitārajām normām, DUS teritorijā un veikalā tiek veikta pastiprināta telpu un virsmu dezinfekcija, īpaši vēršot uzmanību biežākajām kontaktvirsmām – kases zonai, bankas norēķinu aparātiem, veikalu plauktiem, ledusskapjiem un labierīcībām.
  • klientiem pie degvielas uzpildes sūkņiem ir pieejami vienreizlietojamie cimdi degvielas uzpildei un visos veikalos ir nodrošināti roku dezinfekcijas līdzekļi.

  Rūpīgi sekojam līdzi mūsu darbinieku veselībai un regulāri informējam par aktualitātēm saistībā ar katra atbildīgu rīcību attiecībā pret savu un tuvinieku veselību. Ja kāds ir atgriezies no Covid-19 skartajām teritorijām vai ir bijis kontaktā ar infekcijas slimnieku, obligāta ir 14 dienu karantīna. Ja darbinieki jūtas neveseli, viņi darbavietu apmeklēt nedrīkst.

 • Vai ir droši apmeklēt Circle K stacijas?

  Jā. Visi mūsu darbinieki ir apmācīti un ievēro augstākās sanitārās un higiēnas prasības gan katrs personīgi, gan rūpēs par pārtikas drošību, telpu un aprīkojuma apkopi. Pastiprināti veicam visu telpu un virsmu dezinfekciju. Vienmēr esam ievērojuši noteiktās higiēnas un sanitārās normas, bet šajā laikā ieviešam pastiprinātus drošības pasākumus, kas palīdzētu tieši koronavīrusa Covid-19 ierobežošanai.

  Aicinām klientus apmaksu par degvielu un auto mazgāšanu veikt āra apmaksas aparātos un kafiju un citus karstos dzērienus pildīt savās termokrūzēs.

  Ja tiks konstatēts, ka kāds no mūsu darbiniekiem ir inficējies ar koronavīrusu Covid-19, konkrētā stacija tiks nekavējoties slēgta un dezinficēta, līdz tās darbības atjaunošana būs pilnīgi droša.

 • Vai kāda no Circle K DUS ir slēgta?

  Šobrīd visas mūsu stacijas darbojas ierastajā kārtībā. Mēs rūpīgi sekojam līdzi notikumu attīstībai un regulāri informējam visus mūsu darbiniekus un klientus. Gadījumā, ja tiks slēgta kāda stacija, par to ziņosim klientiem mūsu komunikācijas kanālos – sociālajos tīklos un mājas lapā.

 • Vai kāds no Circle K darbiniekiem ir inficējies ar koronovarīsu Covid-19.

  Šobrīd mūsu rīcībā tādas informācijas nav. Gadījumā, ja tiks konstatēts, ka kādam no mūsu darbiniekiem ir pozitīvs Covid-19 infekcijas tests, esam izstrādājuši rīcības plānu, kas nodrošina maksimālus drošības pasākumus – konkrētais DUS tiks slēgts un dezinficēts, līdz būs pilnīgi droši atjaunot tā darbību.

 • Vai mainīsies Circle K DUS darbalaiks?

  Šobrīd visas DUS strādā ierastajā režīmā, taču situācija ir ļoti mainīga, līdz ar to, ja būs nepieciešams, tad šādas izmaiņas tiks veiktas un par to nekavējoties ziņosim mūsu komunikācijas kanālos – sociālajos tīklos un mājas lapā.

 • Vai jūs veicat saviem DUS darbiniekiem pārbaudes – testu uz koronavīrusu Covid-19?

  Mēs sekojam visām veselības iestāžu noteiktajām vadlīnijām – visi darbinieki ir informēti, kā atbildīgi izturēties pret savu veselību un ka nedrīkst ierasties darbā, lai saņemtu medicīnisko palīdzību, ja:

  • konstatēta slikta pašsajūta, paaugstināta ķermeņa temperatūra, un/vai grūtības elpot;
  • ir bijis kontaktā ar personu, kurai konstatēts Covid-19;
  • nesen atgriezies no ārzemēm. 
  • Medicīnas darbinieki strādā ciešā kontaktā ar valsts veselības un varas iestādēm, lai noteiktu, kuriem cilvēkiem ir nepieciešams veikt Covid-19 testu.

  Ja mūsu darbiniekiem ir šaubas par savu veselību, rekomendējam neierasties darba vietā un nekavējoties ziņot savam tiešajam darba vadītājam.

 • Kādas sanitārās higiēnas normas ievēro darbinieki?

  Mūsu darbinieku un klientu veselība un drošība ir mūsu augstākā prioritāte. Šajā periodā, kad valstī izsludināts ārkārtas stāvoklis koronavīrusa Covid-19 dēļ, veicam visus drošības pasākumus, lai garantētu drošu darba vidi mūsu darbiniekiem un augstākā līmeņa servisu un tīrību visā DUS tīklā mūsu klientiem. Pastiprināti veicam telpu, aprīkojuma un virsmu dezinfekciju, nodrošinām aizsargcimdus un dezinfekcijas līdzekļus gan darbiniekiem, gan mūsu klientiem.

 • Vai jūs palielināsiet cenas, ja radīsies produktu deficīts?

  Mēs rūpēsimies, lai mūsu noliktavās nerodas produktu deficīts un cenu līmenis paliek nemainīgs. Kā šajos apstākļos ir prognozējams, īpaši pieaudzis pieprasījums pēc sanitārajām precēm, higiēnas un dezinfekcijas līdzekļiem. Cenšamies tos nodrošināt visās mūsu tirdzniecības vietās.

 • Vai joprojām ir iespēja norēķināties skaidrā naudā?

  Jā. Šobrīd nav pierādīta Covid-19 izplatība saskarē ar naudu, līdz ar to nav oficiāli noteikti skaidras naudas aprites ierobežojumi. Tāpat kā jebkura virsma, kas bijusi saskarē ar daudziem cilvēkiem, arī banknotes un monētas potenciāli pārnēsā baktērijas vai vīrusus. Tomēr, izmantojot skaidru naudu, risks nav augstāks par kontaktu ar citām virsmām – kāpņu margām, durvju rokturiem, kredītkartēm u.c. Aicinām mūsu darbiniekus un klientus rūpīgi un bieži mazgāt un dezinficēt rokas un nepieskarties sejai.

 • Vai var iegādāties degvielu, ja DUS veikals ir slēgts?

  Degvielas sūkņu teritorija netiks slēgta, jo klientiem ir iespēja norēķināties par degvielas uzpildi ar maksājumu karti pie sūkņa. Mūsu personāls arī šajā gadījumā turpinās rūpēties par āra aprīkojuma tīrību un drošību.

 • Vai jums ir pietiekami lieli degvielas krājumi?

  Jā, mēs nepārtraukti strādājam pie visiem iespējamiem Covid-19 infekcijas izplatīšanās scenārijiem un sadarbībā ar produktu piegādātājiem izstrādājam rīcības plānus ārkārtas situācijām, lai esošā situācija neietekmētu mūsu darbiniekus un produktu, ieskaitot, degvielas pieejamību.

 • Kā jūs nodrošināt degvielas piegādi? / Cik ilgam laikam jums pietiek degvielas krājumu?

  Mēs esam gatavi dažādiem notikumu attīstības scenārijiem un turpinām strādāt pie ārkārtas plānu izstrādes kopā ar mūsu piegādātājiem, lai nodrošinātu nemainīgu produktu un pakalpojumu pieejamību visā mūsu tīklā.

 • Kā šī situācija ietekmēs degvielas cenas?

  Mūsu degvielas cenu politika nemainīsies. Degvielas cenu veido: 35 % degvielas produktu iepirkuma cena, 55 % valsts noteiktās nodokļu normas – akcīze, PVN un nodeva par obligāto valsts rezervju glabāšanu – un 10% mazumtirdzniecības izmaksas.

 • Kā jūs izvairīsieties no situācijas, ja klienti masveidā veidos degvielas uzkrājumus?

  Mēs iesakām klientiem iegādāties degvielu tādā pašā apjomā kā ierasts. Nav nepieciešamības veidot personiskus degvielas uzkrājumus.

 • Kā rīkojaties, lai nepieļautu preču izpirkšanu veikalos?

  Noliktavās ir pietiekamas preču rezerves, lai nepieļautu preču deficītu. Iesakām mūsu klientiem rīkoties atbildīgi un iegādāties tikai to, kas ir nepieciešams.

Uzmanību! Mainīti dažu DUS veikalu darbalaiki

Dažās Circle K stacijās izmaiņas DUS veikalu darba laikos.Visos DUS ir iespējams iegādāties degvielu, norēķinoties pie sūkņa ar maksājumu karti.

Svarīgs paziņojums mūsu klientiem

Papildināts: 2020.gada 12.maijā plkst. 12.20;
Publicēts: 2020.gada 13.martā plkst. 15.50