Svarīgs paziņojums mūsu klientiem

Papildināts:  2020.gada 12.maijā plkst. 12.20;
Publicēts: 2020.gada 13.martā plkst. 15.50

“Katru dienu rūpējamies, lai mūsu klientu ikdienu padarītu ērtāku gan darba steigā, gan ceļā uz mājām pie saviem tuvākajiem. Šajā laikā, kad valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis koronavīrusa Covid-19 dēļ, vēl vairāk nekā citkārt mūsu uzdevums ir nodrošināt nevainojamu servisu un tīrību, kas garantētu mūsu darbinieku un klientu drošību un veselību. Rūpīgi sekojam jaunākajai informācijai, ko sniedz pasaules un vietējās veselības un varas iestādes, un ievērojam visus noteiktos piesardzības pasākumus gan Circle K birojā, gan DUS tīklā visā Latvijā. Aicinu visus būt atbildīgiem un saudzēt savu un līdzcilvēku veselību,” Circle K Latvija izpilddirektore Gunta Jēkabsone.

Drošības pasākumi

Visās DUS ir slēgtas atpūtas zonas un kases zona tiek norobežota, lai tiktu ievērota vismaz 2 metru distance. Tiek ieviesti arī plastikāta vairogi (aizsargstikli), kas norobežo pircējus no pārdevēja.
Šajās dienās, kad Latvijā no ārzemēm atgriežas daudzi valstspiederīgie, tajās DUS, kas atrodas lidostas “Rīga” un valsts robežas šķērsošanas vietu tuvumā, tiek stingri ierobežots vienlaicīgi veikalā esošo pircēju skaits.
Lai izvairītos no kontakta ar citiem cilvēkiem, aicinām samaksu par degvielu un auto mazgāšanu veikt ārā esošajos apmaksas aparātos, nevis norēķināties pie kases.

Ievērojot pārtikas drošību, uz vietas gatavotie ēdieni tiek gatavoti uz rūpīgi dezinficētām virsmām. Visi gatavie ēdieni, ieskaitot smalkmaizītes, tiek pārdoti tikai iepakojumā. 

No kafijas, svaigi spiestās sulas un zupu pagatavošanas zonas ir noņemti vienreizlietojamie trauki un piederumi, kas pārvietoti nošķirti kases zonā, kā arī šobrīd nav pieejamas kafijas koplietošanas piedevas – sīrupi, izlejamie pieni, putukrējums, beramais kanēlis un šokolāde. Aicinām kafiju un citus karstos dzērienus uzpildīt savās termokrūzēs – tas ir gan drošāk, gan lētāk.

Visā DUS teritorijā un veikalā ir izvietota informācija par drošības pasākumu ievērošanu un personīgo higiēnu.

Pastiprinātas sanitārās un higiēnas normas

Visi mūsu darbinieki ir apmācīti un ievēro augstākās sanitārās un higiēnas prasības, kas paredz regulāru roku mazgāšanu un dezinfekciju un aizsargcimdu lietošanu.

Papildus noteiktajām higiēnas un sanitārajām normām, DUS teritorijā un veikalā veicam pastiprinātu telpu un virsmu dezinfekciju, īpaši vēršot uzmanību biežākajām kontaktvirsmām – kases zonai, bankas norēķinu aparātiem, veikalu plauktiem, ledusskapjiem un labierīcībām.

Ikvienam pie degvielas uzpildes sūkņiem ir pieejami vienreizlietojamie cimdi degvielas uzpildei un visos veikalos ir nodrošināti roku dezinfekcijas līdzekļi.

Rūpīgi sekojam līdzi mūsu darbinieku veselībai un regulāri informējam par aktualitātēm saistībā ar katra atbildīgu rīcību attiecībā pret savu un tuvinieku veselību. Ja kāds darbinieks ir atgriezies no Covid-19 skartajām teritorijām vai ir bijis kontaktā ar infekcijas slimnieku, obligāta ir 14 dienu karantīna. Ja darbinieki jūtas neveseli, viņi darbavietu apmeklēt nedrīkst.

Produktu pieejamība

Lai arī situācija ir ļoti mainīga, šobrīd visas degvielas uzpildes stacijas strādā ierastajā režīmā un nodrošina produktu un pakalpojumu pieejamību. 
Esam gatavi dažādiem notikumu attīstības scenārijiem. Uzturam aktīvu komunikāciju ar mūsu piegādātājiem un šobrīd varam teikt, ka produktu iztrūkums nav gaidāms.

Rūpējies par savu veselību!

Aicinām ikvienu ievērot pasaules un Latvijas veselības organizāciju sniegtos ieteikumus:

  • regulāri un rūpīgi (vismaz 20 sekundes) mazgāt rokas ar ūdeni un ziepēm vai lietot roku dezinfekcijas līdzekļus uz alkohola bāzes;
  • izvairīties no publiskiem pasākumiem un publiskās vietās ievērot distanci no citiem cilvēkiem (vismaz 1 m), īpaši tas attiecas uz cilvēkiem ar akūtiem elpceļu infekcijas sindromiem;
  • izvairīties ar rokām pieskarties acīm, degunam un mutei;
  • klepojot un šķaudot, izmantot vienreiz lietojamās salvetes un pēc tam nomazgāt rokas;
  • sekot varas iestāžu rīkojumiem par aizliegumiem un brīdinājumiem.

Pateicība operatīvo dienestu darbiniekiem

Pateicībā par operatīvo dienestu darbinieku pašaizliedzīgo darbu šajā saspringtajā laikā, Circle K DUS visā Latvijā līdz 9. jūnijam nodrošinām bezmaksas kafiju vai citu karsto dzērienu visiem Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas, Pašvaldības policijas un Valsts robežsardzes darbiniekiem formas tērpos.

Rūpēs par tavu un līdzcilvēku drošību,
tavs Circle K

Uzmanību! Mainīti dažu DUS veikalu darbalaiki

Dažās Circle K stacijās izmaiņas DUS veikalu darba laikos.Visos DUS ir iespējams iegādāties degvielu, norēķinoties pie sūkņa ar maksājumu karti.

Biežāk uzdotie jautājumi par Circle K darbību

Publicēts: 2020.gada 19.martā 16:45